VARIABILNÍ ŠATY - Svatka
Svatka

___

VARIABILNÍ ŠATY

 

Variabilní šaty Eliza and Ethan lze nosit na nekonečně mnoho způsobů. Jsou elegantní, zajímavé, kreativní a hlavně mohou být po každé úplně jiné! Odteď už Vám ke všem příležitostem stačí pouze jedny šaty, leda byste je chtěla ještě v dalších barvách.

Jsou perfektní volbou na ples, na svatbu pro nevěsty, družičky, svědkyně, maminky, do tanečních, na polonézu, předtančení atd. Nejsou třeba žádné úpravy, šaty jsou z extrémně pružného kvalitního materiálu a padnou všem, velkým i malým velikostem, atypickým postavám i těhotným ženám.

 

eliza and ethan

 

Noste je s přídavným topem nebo bez, je to jen na Vás! Pod top můžete bez problémů nosit podprsenku. Uvažte si šaty bez ramínek, na jedno rameno nebo s ramínky – kroucenými nebo širokými, s rukávky přes ramena, s prázdnými nebo zakrytými zády, za krk, v antickém stylu, možností je nekonečně mnoho a vázání je překvapivě snadné!

Tyto variabilní šaty jsou vyrobeny v USA z velmi kvalitní hustě tkané látky, která se nemačká, a mají tu nejvyšší záruku kvality. Půjčovné 1.990 Kč včetně úpravy na míru a čištění. Prodejní cena nového kusu je pevně stanovena značkou na 5.490 Kč. Při koupi je možné využít množstevních slev u nákupu 3 ks a více nebo koupit použitý kus za zvýhodněnou cenu.

Barvy, které zrovna nemáme skladem v salonu, jsou dostupné na objednávku do sedmi dnů. V salonu je k dispozici barevný vzorník. Všechny z barev se dají uvázat a nosit na všechny tyto (a další) způsoby: