SPOLEČENSKÉ ŠATY - Svatka
Svatka

_

SPOLEČENSKÉ ŠATY

Najdete u nás velký výběr společenských šatů na ples, do tanečních nebo na svatbu pro družičky, svědkyně i svatební maminky. Šaty v našem salonu si můžete půjčit nebo koupit za zvýhodněnou cenu. Nároční klienti si mohou svůj vysněný model objednat ve vybrané barvě a velikosti například ze společenské kolekce Pronovias nebo Eliza and Ethan. Takovéto objednávky je ovšem potřeba odeslat alespoň 2 měsíce předem.

Nabízíme také celou řadu doplňků: rukavičky, vějíře, čelenky, korunky, šperky, pásky a mnoho dalších. Do tanečních si u nás můžete také zakoupit již hotové kotiliónky v různých barvách.

Společenské šaty nabízíme k půjčení od 1.290 Kč (včetně doúpravy na tělo a čištění), ve výprodeji od 790 Kč. Akční nabídka: beauty balíček ples: společenský účes + líčení k šatům = 600 Kč

PRONOVIAS

Pokud patříte mezi opravdu náročné klienty, kteří chtějí na plese či svatbě oslnit dokonalou toaletou, jsou tyto šaty právě pro vás. Šaty v našem salonu si můžete půjčit nebo koupit za zvýhodněnou cenu nebo si svůj vysněný model objednat ve vybrané barvě a velikosti přímo z nabídky Pronovias. Takovéto objednávky je ovšem potřeba odeslat alespoň 2 měsíce předem.

Nabízíme také celou řadu doplňků: rukavičky, vějíře, boa, čelenky, korunky, šperky, pásky a mnoho dalších.

Luxusní společenské šaty Pronovias nabízíme k půjčení od 2.990 Kč, k prodeji od 14.990 Kč (ceny jsou včetně doúpravy na tělo a čištění).

Akční nabídka: balíček šaty + účes + líčení + ateliérové focení ve zvýhodněné ceně!