ŠATY NA ZAKÁZKU - Svatka
Svatka

_

SVATEBNÍ ŠATY NA ZAKÁZKU

Chcete mít na svou svatbu zcela jedinečný originál, který žádná jiná nemá? Pak právě Vám můžeme ušít Vaše šaty na zakázku.

U nás v salonu si můžete vyzkoušet střihy podobné tomu, co si představujete, a můžete si tak hned udělat představu o tom, co Vám sluší. Zdarma s Vámi bude vše konzultovat zkušená švadlenka a svatební stylistka.

Objednáváme vždy pouze kvalitní látky a pravé luxusní krajky přímo u výrobců svatebních šatů.

Máme kvalitně vybavenou krejčovskou dílnu a se šitím a úpravou svatebních šatů máme bohaté zkušenosti. Víme, jaké látky na co použít a jak je vrstvit tak, aby vznikl objem přesně tam, kde má, a nikoliv naopak.

Svatební šaty na zakázku Vám ušijeme k prodeji už za cca 9.000 Kč, průměrná cena je asi 20.000 Kč - v závislosti na ceně použitých materiálů a náročnosti modelu.

Na zakázku Vám můžeme ušít také všechny doplňky, šaty pro družičky nebo společenské šaty.


POZOR: Vyrábíme vlastní originální modely. Kopie svatebních šatů od jiných značek a návrhářů zásadně odmítáme a upororňujeme nevěsty, že toto je nezákonné a zcela proti našemu přesvědčení.Atelier SVATKA

Nová autorská kolekce Atelier SVATKA 2018 – návrhářka: Marcela Juříková, výroba: Svatební salon Svatka.

Některé z nových šatů můžete vidět v tomto promo videu, na které jsme se moc těšili! Šaty jsou navržené pro exotickou svatbu u moře, nebo přírodní boho styl. Nejdůležitější pro nás bylo hlavně pohodlí nevěsty, praktičnost a maximální pohyblivost v šatech. Jsou z lehkých a pružných materiálů, ideální pro nevěsty, které jsou akční, chtějí něco jiného a hlavně žádné konvence!


zpět časté dotazy