O nás - Svatka
Svatka

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS


Máme 29 let zkušeností

Všechny naše asistentky mají vzdělání v oboru oděvnictví a samy se aktivně zajímají o nové svatební trendy. Nadšení pro obor je u nás podmínkou přijetí.

Děláme doúpravu na tělo – uspokojíme málo vysoké nevěsty i nekonfekční a okrajové velikosti, včetně nevěst v pokročilém těhotenství.

Pokud si u nás nevyberete, vyrobíme nebo objednáme od dodavatelů cokoli budete potřebovat přesně podle vašich představ.

Záloha vám nepropadne

Musíte svatbu zrušit nebo odložit? Nic se neděje. U nás Vám žádné peníze nepropadnou! Rezervační poplatek můžete i po částech použít na jakékoli jiné zboží nebo služby z naší nabídky.

Rádi vám poradíme - v oboru máme již 29 let zkušeností, zdarma s vámi zkonzultujeme vše od výběru šatů, doplňků, barev svatby až po celkové ladění a stylizaci. S radostí také doporučíme spolehlivé firmy a dodavatele.

Jsme značkový svatební salon

Máme pouze originály – šaty kupujeme přímo od značkových výrobců, nikdy nevykupujeme od nevěst ani neodebíráme od různých překupníků.

Jsme proti čínským padělkům - náš salon je hrdým členem Asociace značkových svatebních salonů, AZSS. Více info naleznete zde

Novinky vybíráme sami přímo v showroomu. Jezdíme pravidelně do Španělska, Anglie a Nizozemí, abychom pro Vás vybrali novou kolekci přímo u výrobce.

Stále se vzděláváme v nejnovějších trendech – každý rok jezdíme na zahraniční veletrhy svatební módy.NÁŠ SALON


Příjemné prostředí

O nás


Prostorný oddíl pro nevěsty s dostatkem soukromí

O nás


Stovky značkových modelů

O nás


VZNIK FIRMYKdy a jak jsme vznikli
Náš svatební salon Svatka vznikl hned začátkem roku 1990 jako malá rodinná firma s prvním působištěm v Jarošově u Uherského Hradiště. Tehdy nic takového nebylo, lidé si svatební šaty museli nechat šít na zakázku.

Jak jsme rostli
Po svatebních salonech byla velká poptávka, ale žádná nabídka. Hned v prvním roce existence jsme pro velký zájem o naše služby otevřeli první svatební obchod v Uherském Hradišti ve Všehrdově ulici, který byl jedním z prvních v tehdejším Československu. V dalších letech jsme pak postupně zřídili pobočky ve Vizovicích, Zlíně a ve Skalici na Slovensku.

Proč jsme zrušili systém poboček
Další praxe ukázala, že členění do několika provozoven nesvědčí té správné kvalitě služeb, které jsme chtěli našim klientům poskytovat. Naši zákazníci nás přesvědčili o tom, že přijet si k nám z Prahy, Hradce Králové, Žiliny, ale i z Rakouska, nebo Dánska pro ně není problém. Dokonce už troje šatičky máme až v Austrálii. Takto se projevila síla internetu, takže cestování mezi pobočkami se stalo přítěží.

Kde nás teď najdete
Teď nás najdete v Nádražní ulici č. 24, kde máme velký svatební obchod v přízemí s výlohami. Na 200 m² najdete vše pro nevěsty, ženichy, družičky i další svatebčany, k půjčení i k prodeji.

O nás


RECENZE

Veronika Procházková

Mnohokrát děkujeme týmu salonu Svatka za půjčení úžasných svatebních šatů a prodej úžasného pánského obleku na náš velký den. Díky za vstřícnost a profesionální rady při výběru! Moc jsme si naši svatbu užili
Novomanželé Procházkovi, 3. 9. 2016

Daniela Sky

Svatba Tarek a Daniela. Šaty byly úžasné, nebylo jediného hosta, který by je neobdivoval. Perfektně upravené a velmi pohodlné. Děkujeme a doporučujeme.

Lucie Lysáková Kolářová

Ještě jednou děkuji!! Jako nevěsta u Vás člověk neví do kterých šatků skočit dřív. Všechny jsou něčím výjimečné, zajímavé a krásné. Díky salónu Svatka jsem našla své vysněné KOUZELNÉ šaty v kterých jsem se cítila jako princezna..Děkuji

Martina Střelcová Špičáková

Ještě jednou moc děkuji za nádherné šaty, za laskavost, za příjemně strávené chvilky s Váma, za profesionální péči, prostě za vše. Jste naprosto úžasní a nejlepší Děkuji

Adéla Hubáčková

Chtěla bych Vám moc poděkovat za půjčení svatebních šatů mých snů, ušití nádherných šatiček pro dceru a luxusního obleku pro mého ženicha a především chci poděkovat za Vaši neuvěřitelnou ochotu a kreativitu při doladění našich doplňků, díky Vám jsme byli dokonale sladění... Vaše fantazie nezná mezí Fotečky dodáme později

Kristýna Tománková

Bude to rok a já jsem si vzpomněla, že jsem úplně zapomněla poděkovat za jedinečný úžasný servis. Zapůjčení šatů, které každý obdivoval, vytvoření fascinátoru, ze kterého jsem (stejně jako ze šatů) byla nadšená zase já! Velké díky!!!

Megi Vaculová Miklišová

Chtěla bych dodatečně poděkovat svatebnímu salonu Svatka za jejich profesionální služby a především za zapůjčení nádherných šatů, které zklidily opravdu velký úspěch! Přejeme mnoho spokojených zákaznic i zákazníků

Klára Mikésková

Děkuji svatebnímu salonu Svatka za půjčení úžasných svatebních šatiček a za jejich služby "na míru"

Adéla Rezková (finalistka České Miss 2016)

Děkuji za zapůjčení nádherných šatů na školní ples!! =o)

Andrea Duchovny

Děkuji svatebnímu salonu Svatka a zvláště pak paní majitelce Marcele Juříkové, za velmi individuální přístup a milé jednání při zkouškách a přípravách na moji svatbu a díky i za objednání skvěle padnoucího obleku pro manžela, svatebního otce a svědka. Můžu jen doporučit.
Děkuji za úžasné šaty

Liduš Kučerová

Bezkonkurenční salon ....absolutní spokojenost Moc děkuji salonu Svatka za ty nejúžasnější šaty

Erika Štěpáníková

Svatební salon Svatka Uh. Hradiště - doporučuji. Příjemné vystupování, profesionální přístup a taktéž příjemné ceny ve Zlínském kraji.

Tereza Tomancová-Máčalová

Moc děkuji za úžasné zhotovení šatiček na přání nevěsty

Eva Plánková Trávníková

Dobrý den, moc děkuji za půjčení krásných svatebních šatů. Spolupráce s Vámi byla příjemná a profi. Ať se Vám daří

Věra Kuřinová

Dobrý den,
moc děkuji za půjčení krásných šatů a také za velkou ochotu je upravit dle mého přání. Musím říct, že jsem byla opravdu nadšená. Hlavně proto, že dámy v salóně přešily téměř celý živůtek, aby model odpovídal mojí představě Veškerá komunikace, která navíc probíhala na dálku asi 300km, byla naprosto bez problémů a vše proběhlo jak mělo. Šaty byly připravené včas, perfektně seděly a byly čisté a voňavé. Služby salonu Svatka určitě všem doporučuji

Radka Kulíšková

Děkuji za nádherné šaty, i přes nepřízeň počasí to byl i díky Vám nádherný den!