DOPLŇKY - Svatka
Svatka

_

DOPLŇKY


závoje

Chcete mít na svatební focení nebo na obřad nádherný závoj s vlečkou, ale nechcete si ho kvůli tomu kupovat? U značkového závoje byste se určitě ani nedoplatily a většina salonů je v nabídce vůbec nemá. My nabízíme originály závojů a dalších doplňků od značek Pronovias, St. Patrick a Atelier SVATKA k prodeji i k zapůjčení. Vyberte si takový, který je přesně k vašim šatům!

Také máme vlastní modistku - navrhneme a vyrobíme na míru modistické doplňky: závoje klasické, boho, francouzské, fascinátory, kloboučky, čelenky v nejnovějších módních trendech a nejvhodněji k vašim šatům, účesu a stylu svatby.


bolerka

Pokud nepořádáte svatbu v parném létě nebo si prostě jen chcete zakrýt ramena v chladném kostele, můžete si u nás vybrat bolerko, přehoz nebo kožíšek. Máme velký výběr originálních bolerek značek St. Patrick a Pronovias, takže si můžete vybrat takové, které bude v přesně stejné krajce k vašim šatům.

Nabízíme i hladká bolerka z klasického nebo lekce elastického saténu a pro chladné večery si ke všem našim bolerkům můžete doplnit i teploučkou fleecovou podšívku.


boty

V našem salonu naleznete velký výběr svatební obuvi. Volit můžete mezi mnoha odstíny (optická bílá, bílá, ivory, champagne, nude...), takže určitě najdete přesně takové, jaké budou perfektně ladit k Vašim vyvoleným šatům. Na výběr je také mezi saténovými botkami s koženou stélkou nebo luxusními celokoženými střevíčky s komfortním vyměkčeným došlapem.

Pokud nebudeme mít Vaši velikost na skladě, nezoufejte, objednáme. Cena saténových bot od 1290 Kč, kožených od 1890 Kč. Nabízíme také koženou pánskou obuv v různých barvách ve všech velikostech.


spodní prádlo

Buďte krásná a sexy i pod svatebními šaty – máme výběr luxusního spodního prádla francouzských a italských značek Leilieve, Sielei, Lormar, Pierre Cardin a další. V nabídce máme svatební prádlo, ale také tělové či barevné, v mnoha různých střizích: ramínkové, korzetové, nalepovací, push-up i double push-up.

Nabízíme také klasické i samodržící punčošky, podvazky a různé boudoir doplňky jako fascinátory a vějíře pro nezapomenutelnou svatební noc nebo sexy focení.

K zapůjčeným šatům si můžete dokoupit své prádélko se slevou!


šperky, pásky, deštníky...

Nemáte doma vhodný šperk na svatbu nebo na ples? V našem salonu si můžete vybírat šperky ke všem příležitostem. Jemné, decentní, elegantní, výrazné i extravagantní, vše záleží na Vašem výběru.

Vybavíme vás také proti nepřízni počasí - máme teplé kožíšky a pashminy, krásné svatební deštníky, ale také krajková paraplíčka a mnoho dalších doplňků jako jsou rukavičky, zdobené pásky, připínací ramínka a rukávy.

Pokud si u nás nevyberete, vyrobíme nebo objednáme od dodavatelů cokoli budete potřebovat přesně podle vašich představ.

Rádi vám poradíme - v oboru máme již 26 let zkušeností, zdarma s vámi zkonzultujeme vše od výběru šatů, doplňků, barev svatby až po celkové ladění a stylizaci. S radostí také doporučíme spolehlivé firmy a dodavatele.